347724935950061

Pokoje w ogrodzie o najmniejszej powierzchni, wymiar zewnętrzny to 230 x 330 cm, dzięki temu nadaje się do małych ogrodów. Projektowany z myślą o zapewnieniu dodatkowego miejsca do pracy, relaksu lub zabawy dla dzieci. Bardzo duże okno tarasowe doskonale doświetla całe wnętrze, co pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Miejsce pracy będzie odpowiednio doświetlone a jednocześnie z wnętrza będzie widok na ogród. Po otwarciu okna tarasowego wnętrze pokoju będzie przedłużeniem tarasu lub ogrodu. Okna tarasowe mają wymiar 270 x 200 cm. Jest to stolarka PCV z drzwiami otwieranymi na zewnątrz, dzięki temu otwarte drzwi nie zajmują miejsca we wnętrzu.

Dach dwuspadowy lub płaski, elewacja obłożone są blachą stalową w kolorze antracytowym lub obłożone deskami elewacyjnymi z drewna olejowanego lub impregnowanego w kolorze antracytowym. Wnętrze pokoju wykończone jest płytami GK pomalowanymi na biało a podłoga jest ułożona z paneli winylowych drewnopodobnych.

W standardzie jest kompleksowe wykonanie pokoju w ogrodzie wraz z wykończeniem wnętrza. Możliwe jest również wykonanie indywidualnego projektu wnętrza wraz z umeblowaniem pod konkretną funkcję. W opcjach dodatkowych można również wybrać zastosowanie paneli fotowoltaicznych na dachu.

Nasza galeria zdjęć

Zaponzaj się z galerią zdjęć