347724935950061

Pokój BRI_2x3_002a jest w grupie pokoi o najmniejszej powierzchni, wymiar zewnętrzny to 230 x 330 cm, dzięki temu nadaje się do małych ogrodów.

Projektowany z myślą o zapewnieniu dodatkowego miejsca do pracy, relaksu lub zabawy dla dzieci. Bardzo duże okno tarasowe doskonale doświetla całe wnętrze, co pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Miejsce pracy będzie odpowiednio doświetlone a jednocześnie z wnętrza będzie widok na ogród. Po otwarciu okna tarasowego wnętrze pokoju będzie przedłużeniem tarasu lub ogrodu. Okna tarasowe mają wymiar 270 x 200 cm. Jest to stolarka aluminiowa z rzwiami otwieranymi na zewnątrz, dzięki temu otwarte drzwi nie zajmują miejsca we wnętrzu.

Pokój ma prostą bryłę architektoniczną oraz płaski dach. W swej prostocie przeważa funkcja, którą spełnia jako dodatkowy pokój do pracy, odpoczynku lub jako przydomowa siłownia.

Elewacja jest zróżnicowana, pojawiają się dwa typy materiałów – drewno oraz płyty włókno – cementowe. Drewno to deski elewacyjne z drewna olejowanego, jest nim obłożona elewacja frontowa, na której jest przeszklenie. Wnętrze pokoju wykończone jest płytami GK pomalowanymi na biało a podłoga jest ułożona z paneli winylowych drewnopodobnych.

W standardzie jest kompleksowe wykonanie pokoju w ogrodzie wraz z wykończeniem wnętrza. Możliwe jest również wykonanie indywidualnego projektu wnętrza wraz z umeblowaniem pod konkretną funkcję. W opcjach dodatkowych można również wybrać zastosowanie paneli fotowoltaicznych na dachu.