347724935950061

Pokój BRI_2x3_004 jest w grupie pokoi o najmniejszej powierzchni, wymiar zewnętrzny to 230 x 330 cm, dzięki temu nadaje się do małych ogrodów, ogrodów w zabudowie szeregowej a nawet można go postawić bezpośrednio przy tarasie przy domu.

Projektowany z myślą o zapewnieniu dodatkowego miejsca do pracy, relaksu lub zabawy dla dzieci. W tym modelu jest bardzo duże okno tarasowe, które doskonale doświetla wnętrze oraz przeszklona jest cała boczna ściana pokoju. Miejsce pracy będzie odpowiednio doświetlone a jednocześnie z wnętrza będzie widok na ogród. Po otwarciu okna tarasowego wnętrze pokoju będzie przedłużeniem tarasu lub ogrodu. Okna tarasowe mają wymiar 270 x 200 cm. Jest to stolarka aluminiowa z drzwiami otwieranymi na zewnątrz, dzięki temu otwarte drzwi nie zajmują miejsca we wnętrzu.

Dach dwuspadowy oraz elewacja frontowa i tylna obłożone są blachą natomiast elewacja boczna obłożona deskami elewacyjnymi z drewna olejowanego. Wnętrze pokoju wykończone jest płytami GK pomalowanymi na biało a podłoga jest ułożona z paneli winylowych drewnopodobnych.

W standardzie jest kompleksowe wykonanie pokoju w ogrodzie wraz z wykończeniem wnętrza. Możliwe jest również wykonanie indywidualnego projektu wnętrza wraz z umeblowaniem pod konkretną funkcję. W opcjach dodatkowych można również wybrać zastosowanie paneli fotowoltaicznych na dachu.