347724935950061

Pokój BRI_3x4_004 ma powierzchnię 12 m2, wymiar zewnętrzny to 330 x 430 cm.

Projektowany z myślą o zapewnieniu dodatkowego miejsca do pracy, relaksu lub zabawy dla dzieci. Bardzo duże okno tarasowe oraz przeszklona cała boczna ściana doskonale doświetlają całe wnętrze, co pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Miejsce pracy będzie odpowiednio doświetlone a jednocześnie z wnętrza będzie widok na ogród. Po otwarciu okna tarasowego wnętrze pokoju będzie przedłużeniem tarasu lub ogrodu. Okna tarasowe mają wymiar 360 x 200 cm. Drzwi tworzą otwarcie o szerokości 180 cm. Jest to stolarka aluminiowa z drzwiami otwieranymi na zewnątrz, dzięki temu otwarte drzwi nie zajmują miejsca we wnętrzu.

Dach jest dwuspadowy obłożony blachą. Elewacja jest zróżnicowana, pojawiają się dwa typy materiałów – drewno oraz płyty z blachy. Elewacja frontowa jest obłożona deskami elewacyjnymi z drewna olejowanego. Wnętrze pokoju wykończone jest płytami GK pomalowanymi na biało a podłoga jest ułożona z paneli winylowych drewnopodobnych.

W standardzie jest kompleksowe wykonanie pokoju w ogrodzie wraz z wykończeniem wnętrza. Możliwe jest również wykonanie indywidualnego projektu wnętrza wraz z umeblowaniem pod konkretną funkcję. W opcjach dodatkowych można również wybrać zastosowanie paneli fotowoltaicznych na dachu.