347724935950061

Pokój BRI_4x5_001 ma powierzchnię 20 m2, wymiar zewnętrzny to 430 x 530 cm.

Projektowany z myślą o zapewnieniu dodatkowego miejsca do pracy, relaksu lub zabawy dla dzieci. W tym modelu jest bardzo szerokie narożne okno tarasowe doskonale doświetlające wnętrze. Drugim przeszkleniem jest poziome okno o szerokości 180 cm zlokalizowane bezpośrednio przy miejscu pracy.  Miejsce pracy będzie odpowiednio doświetlone a jednocześnie z wnętrza będzie widok na ogród. Po otwarciu okna tarasowego wnętrze pokoju będzie przedłużeniem tarasu lub ogrodu. Okna tarasowe mają wymiar 360/90 x 200 cm. Drzwi tworzą otwarcie o szerokości 180 cm. Jest to stolarka aluminiowa z drzwiami otwieranymi na zewnątrz, dzięki temu otwarte drzwi nie zajmują miejsca we wnętrzu.

W tym modelu przewidzieliśmy możliwość dobudowania antresoli, co umożliwia na aranżacje dodatkowej przestrzeni, która może być na przykład miejscem do spania. We wnętrzu są widoczne belki konstrukcyjne wykończone drewnem.

Dach jest dwuspadowy obłożony blachą. Elewacja jest obłożona deskami elewacyjnymi z drewna olejowanego. Wnętrze pokoju wykończone jest płytami GK pomalowanymi na biało a podłoga jest ułożona z paneli winylowych drewnopodobnych.

W standardzie jest kompleksowe wykonanie pokoju w ogrodzie wraz z wykończeniem wnętrza. Możliwe jest również wykonanie indywidualnego projektu wnętrza wraz z umeblowaniem pod konkretną funkcję. W opcjach dodatkowych można również wybrać zastosowanie paneli fotowoltaicznych na dachu.