347724935950061

Pokój BRI_4x5_002 ma powierzchnię 20 m2, wymiar zewnętrzny to 430 x 530 cm.

Projektowany z myślą o zapewnieniu dodatkowego miejsca do pracy, relaksu lub zabawy dla dzieci. W tym modelu jest bardzo szerokie narożne okno tarasowe doskonale doświetlające wnętrze. Drugim przeszkleniem jest poziome okno o szerokości 180 cm zlokalizowane bezpośrednio przy miejscu pracy. Miejsce pracy będzie odpowiednio doświetlone a jednocześnie z wnętrza będzie widok na ogród. Po otwarciu okna tarasowego wnętrze pokoju będzie przedłużeniem tarasu lub ogrodu. Okna tarasowe mają wymiar 360/90 x 200 cm. Drzwi tworzą otwarcie o szerokości 180 cm. Jest to stolarka aluminiowa z drzwiami otwieranymi na zewnątrz, dzięki temu otwarte drzwi nie zajmują miejsca we wnętrzu.

Dach jest płaski obłożony blachą. Elewacja jest obłożona deskami elewacyjnymi z drewna olejowanego. Wnętrze pokoju wykończone jest płytami GK pomalowanymi na biało a podłoga jest ułożona z paneli winylowych drewnopodobnych.

W standardzie jest kompleksowe wykonanie pokoju w ogrodzie wraz z wykończeniem wnętrza. Możliwe jest również wykonanie indywidualnego projektu wnętrza wraz z umeblowaniem pod konkretną funkcję. W opcjach dodatkowych można również wybrać zastosowanie paneli fotowoltaicznych na dachu.