347724935950061

Pokój BRI_4x5_003a ma powierzchnię 20 m2, wymiar zewnętrzny to 430 x 530 cm.

Projektowany z myślą o zapewnieniu dodatkowego miejsca do pracy, relaksu lub zabawy dla dzieci. W tym modelu jest bardzo szerokie okno tarasowe doskonale doświetlające wnętrze. Po otwarciu okna tarasowego wnętrze pokoju będzie przedłużeniem tarasu lub ogrodu. Okno tarasowe ma wymiar 360 x 200 cm. Drzwi tworzą otwarcie o szerokości 180 cm. Jest to stolarka aluminiowa z drzwiami otwieranymi na zewnątrz, dzięki temu otwarte drzwi nie zajmują miejsca we wnętrzu.

Dach jest płaski obłożony blachą. Wokół elewacji frontowej i bocznych dach jest wysunięty. W dachu jest oświetlenie typu downlight podświetlające elewacje drewnianą i część ogrodu. Elewacja jest zróżnicowana, pojawiają się dwa typy materiałów – drewno oraz płyty włókno – cementowe. Elewacja frontowa jest obłożona deskami elewacyjnymi z drewna olejowanego. Wnętrze pokoju wykończone jest płytami GK pomalowanymi na biało a podłoga jest ułożona z paneli winylowych drewnopodobnych.

W standardzie jest kompleksowe wykonanie pokoju w ogrodzie wraz z wykończeniem wnętrza. Możliwe jest również wykonanie indywidualnego projektu wnętrza wraz z umeblowaniem pod konkretną funkcję. W opcjach dodatkowych można również wybrać zastosowanie paneli fotowoltaicznych na dachu.