347724935950061

Pokój BRI_4x5_004 ma powierzchnię 23 m2, wymiar zewnętrzny to 530 x 530 cm.

Projektowany z myślą o zapewnieniu dodatkowego miejsca do pracy, relaksu lub zabawy dla dzieci. W tym modelu jest szerokie okno tarasowe oraz dwa wąskie przeszklenia na całą wysokość pomieszczenia, które doskonale doświetlają wnętrze. Okno tarasowe ma wymiar 240 x 200 cm. Jest to stolarka aluminiowa z drzwiami otwieranymi na zewnątrz, dzięki temu otwarte drzwi nie zajmują miejsca we wnętrzu.

Bryła architektoniczna tego pokoju to dwa elementy przenikające się ze sobą. Jeden jest w ciepłym kolorze drewna natomiast drugi to chłodne kolory antracytowe. Element drewniany jako dominujący jest wyższy i szerszy. Dach jest płaski obłożony blachą. Elewacja jest zróżnicowana, pojawiają się dwa typy materiałów – drewno oraz płyty włókno – cementowe. Elewacja jest obłożona deskami elewacyjnymi z drewna olejowanego. Wnętrze pokoju wykończone jest płytami GK pomalowanymi na biało a podłoga jest ułożona z paneli winylowych drewnopodobnych.

W standardzie jest kompleksowe wykonanie pokoju w ogrodzie wraz z wykończeniem wnętrza. Możliwe jest również wykonanie indywidualnego projektu wnętrza wraz z umeblowaniem pod konkretną funkcję. W opcjach dodatkowych można również wybrać zastosowanie paneli fotowoltaicznych na dachu.