347724935950061

Pokój BRI_5x6_001 ma powierzchnię 28 m2, wymiar zewnętrzny to 500 x 600 cm.

Projektowany z myślą o zapewnieniu dodatkowego miejsca do pracy, relaksu lub zabawy dla dzieci oraz do przechowywania. Pokój ma dwa pomieszczenia, jedno jest to pokój rekreacyjny z dużym oknem tarasowym a drugie jest to schowek do przechowywania. Dostęp do pomieszczeń jest w obu przypadkach z zewnątrz. Pomieszczenia nie są ze sobą połączone drzwiami w środku. Ich funkcja i sposób użytkowania jest zupełnie niezależny.

W tym modelu jest również szerokie narożne okno tarasowe doskonale doświetlające wnętrze. Okno jest wsunięte w głąb pokoju względem elewacji. Po otwarciu okna tarasowego wnętrze pokoju będzie przedłużeniem tarasu lub ogrodu. Okno tarasowe ma wymiar 270/150 x 200 cm. Jest to stolarka aluminiowa z drzwiami otwieranymi na zewnątrz, dzięki temu otwarte drzwi nie zajmują miejsca we wnętrzu.

Dach jest płaski obłożony blachą. Przy przeszkleniu w dachu jest oświetlenie typu downlight podświetlające wyjście i taras. Elewacja jest zróżnicowana, pojawiają się dwa typy materiałów – drewno oraz płyty włókno – cementowe. Elewacja frontowa i boczna części rekreacyjnej jest obłożona deskami elewacyjnymi z drewna olejowanego natomiast część gdzie jest schowek są płyty włókno – cementowe. Drzwi do schowka są zabudowane płytami i wkomponowane w elewację, tak aby były jak najmniej widoczne. Wnętrze pokoju wykończone jest płytami GK pomalowanymi na biało a podłoga jest ułożona z paneli winylowych drewnopodobnych.

W standardzie jest kompleksowe wykonanie pokoju w ogrodzie wraz z wykończeniem wnętrza. Możliwe jest również wykonanie indywidualnego projektu wnętrza wraz z umeblowaniem pod konkretną funkcję. W opcjach dodatkowych można również wybrać zastosowanie paneli fotowoltaicznych na dachu.