347724935950061

Optymalny pomysł na dom do wybudowania „na zgłoszenie”. Mamy tutaj tylko 35m2 na parterze, ale za to łącznie z antresolą opcjonalnie aż 3 sypialnie (!!!), salonik, aneks kuchenny i łazienkę.

Idealny dla rodziny na wakacje czy weekendowe wypady lub jako domek na wynajem.

Powierzchnia zabudowy – 35m2
Powierzchnia całkowita – 44m2
Powierzchnia użytkowa parter – 28m2
Powierzchnia użytkowa antresoli – 16m2

208 tys zł netto + 8% VAT / 230 tys zł brutto, to koszt wybudowania domu w tzw stanie deweloperskim do 100 km od naszej siedziby w Nadarzynie (Mazowieckie) – w przypadku działek bardziej oddalonych, doliczamy koszty transportu oraz zakwaterowania ekipy na czas budowy. Łącznie to najczęściej około 10 tys zł netto (VAT 23%).

Co wchodzi w zakres stanu deweloperskiego w naszym rozumieniu:

  • Dom w pełni gotowy od zewnątrz, z kompletną izolacją z wełny mineralnej, elewacją (deska świerkowa / modrzew syberyjski), rynnami, pokryciem dachu (blacha trapezowa, antracyt), stolarką okienną (trzyszybową, energooszczędną) i drzwiową – standard termoizolacyjności WT2021.
  • Gotowe ściany działowe wewnątrz domu, z izolacją akustyczną (pogłos to często zmora źle wykonanych domów drewnianych – u nas ten problem nie występuje), przykryte płytami gipsowo-kartonowymi z gładzią – przygotowane do malowania.
  • Gotowa instalacja elektryczna wykonana z uwzględnieniem specyfiki domów drewnianych, rozprowadzone kable (bez przyłącza zewnętrznego, gniazdek, włączników i opraw).
  • Gotowa instalacja wodno-kanalizacyjna, wykonana w systemie PVC lub Alu-pex (bez przyłącza, wyposażenia kotłowni, grzejników i tzw. „białego montażu”).

 

Dodatkowo wyceniamy:

  • Prace ziemne i fundamenty – najczęściej około 10-15 tys zł netto (VAT 8%).
  • Wykończenie „pod klucz” – ceny robocizny od 30 tys zł netto (VAT 8%) plus koszt materiałów; ostateczna cena zależy od przyjętego standardu.
  • Źródło ogrzewania, w tym źródła odnawialne – np. powietrzna pompa ciepła
  • Fotowoltaika
  • Klimatyzacja
  • Rekuperacja

DOM PIĘTNASTY

Dom całoroczny o powierzchni zabudowy 35m2. Wraz z antresolą dom ma powierzchnię użytkową 44m2.

Projekt Piętnasty WERSJA – A . Strefa dzienna oraz 3 sypialnie

Na parterze otwarty salon z aneksem kuchennym, wydzielona sypialnia oraz łazienka. Na antresoli znajdują się dwie wydzielone sypialnie oraz otwarta przestrzeń nad salonem.

 

Projekt Piętnasty WERSJA – B . Strefa dzienna z jadalnią oraz 2 sypialnie

Na parterze  na całej przestrzeni otwarty salon z aneksem kuchennym, wydzielona łazienka. Na antresoli znajdują się dwie wydzielone sypialnie oraz otwarta przestrzeń nad salonem.

Elewacja obłożona deską z modrzewia syberyjskiego, okna i dach w kolorze antracytowym.

Wizualizacje wnętrza pokazują wersję z sypialnią na dole oraz wersję z otwartą częścią dzienną.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WAŻNA DO 31.03.2022

Nasza galeria zdjęć

Zapoznaj się z galerią zdjęć